Содержание объявления

Лікарські трави для обливання в бані

• Рейтинг 0.00
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Картинки Лікарські трави для обливання в бані, фото 1Картинки Лікарські трави для обливання в бані, фото 2Картинки Лікарські трави для обливання в бані, фото 3

Лікарські трави для обливання в бані фото

запарки для бані з лікарських трав для отримання цілющого пару та здорової атмосфери в парній.

Перелік запарок і короткий опис:
Збір: Антибактеріальний – для очищення парної і шкіри від бактерій.
Збір: Чоловіча сила – для зміцнення чоловічого здоров’я та підвищення тонусу всього організму.
Збір: Здоров’я і краса жінки - повний набір трав для жіночого здоров’я і прекрасного самопочуття.

Банна запарка представляє собою мішечок з натуральної тканини ( льон або джут ) наповнений різними лікарськими травами в певних пропорціях для досягнення потрібного лікувального чи профілактичного ефекту.

Настій розводять у гарячій воді і використовують для проливу парної, поливу на камені. В настій вмочують віник перед масажем, тоді Ви отримуєте масаж з цілющими травами. Шкіра після парної інтенсивно вбирає в себе всі речовини зі своєї поверхні. Саме в цей час потрібно наносити настої на шкіру для досягнення максимального ефекту

Замовлення і більш детальніша інформація за тел. : 097 507 34 98 Володя
ціна 12 грн
  • Рейтинг 0.00
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Объявление опубликовал:
Пользователь:Володя
Телефоны:097 507 34 98
Рейтинг:
  • Рейтинг 0.00
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
E-mail:Написать автору
Детали объявления:
Дата публикации:2017.10.11 16:05
№ объявления:750930
Просмотры:24
Рейтинг
  • Рейтинг 0.00
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Предлагаем : Лікарські трави для обливання в бані , смотрите фотографии и комментарии пользователей на Доске объявлений в разделе Домашнее Прочее , Лікарські трави для обливання в бані по доступной цене на сайте доски бесплатных объявлений, Вы также найдете много других предложений в разделе Домашнее Прочее , в том числе и Лікарські трави для обливання в бані.
Фото объявления в разделе Домашнее Прочее
Поиск объявления в нашей базе бесплатных объявлений
 Rss

Сегодня зарегистрировалось - 10 пользователей, добавлено - 193 новых объявлений, которые уже просмотрели - 6022 раз.

Форма обратной связиУсловия использованияО доске объявленийПомощь в работеРазместить рекламу